ALLE Hamile - Hafta Hafta Hamilelik Takibi

Çocuk Yetiştirme
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Yok
  • Version 1.0.4
  • Dil Türkçe
  • Firma DULA Teknoloji ve Ticaret Ltd Şti
Hamilelik döneminizde mobil cihazınıza indireceğiniz Alle Hamilelik uygulamasına sizde sahip olun.

Anne adaylarının en özel anları olan hamilelik dönemlerinde en çok işlerine yaracak Alle Hamilelik uygulamasına sizlerde ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. Her hafta, alanında uzman ve tecrübeli doktorlarımız tarafından hazırlanmış hamilelik bilgilendirmelerine Alle uygulaması üzerinden hiç bir bedel ödemeden sahip olabilirsiniz. Ötesinde, oluşturacağınız profilinizle, yakınlarınızla hamilelik sürecinizi rahatlıkla paylaşabileceksiniz.

Unutmayın, siz kime izin verirseniz sadece o kişiler hamilelik hikayenizi görebilecek. Eğer bilgilerinizi başkasıyla paylaşmak istemezseniz, profilinizi tamamen gizli yaparak kimsenin sizi görmemesini de sağlayabilirsiniz. Profiliniz gizli olduğunda da takvim veya kilo takibi gibi birçok özellikten faydalanma şansınız olacak ancak yakınlarınız tüm bu harika haberleri bilemeyecekler. ALLE Hamile ile hamilelik hikayenizin tam bir kaydını tutacak ve hamilelik günlüğünüzü otomatik olarak oluşturmuş olacaksınız.

Yakınlarınızı da hikayenize davet ederek hamileliğinizin daha keyifli geçmesini sağlayabilirsiniz. ALLE Hamile'yi kullandıktan sonra artık diğer sosyal medya veya mesaj uygulamalarında kapalı/gizli gruplar yaratmanıza gerek kalmadı, ALLE Hamile hamileliğinizin kaydını tutmak ve size yardımcı olmak için her zaman yanınızda olacak.

ALLE Hamile - Hafta Hafta Hamilelik Takibi indir